Restaurace Pec pod Sněžkou

O restauraci

Originální původní restauraci najdete v hlavní budově hotelu. Probíhají zde večeře a snídaně ubytovaných hostů, ale také je k dispozici i pro ostatní návštěvníky. Nabízíme zde italskou kuchyni včetně mnoha specialit. Těstoviny připravujeme výhradně z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Máte rádi sladkou tečku? Pak určitě nepohrdnete čerstvými domácími dezerty z dílny našeho kuchaře Alexe. Neváhejte a přijďte se přesvědčit o našich kvalitách sami.

  • 10:00 - 22:00 vyjímečně po dohodě od 8:00

Náš šéfkuchař Alex Facchin

Šéfkuchař Alex pochází ze severoitalského města Lamon, které se nachází v kraji na území Dolomit. Jedny ze zásadních surovin tohoto kraje jsou rýže, chřest a nejrůznější druhy sýrů, mezi které patří například asiago. Alex pracuje jako kuchař již 17 let a začínal právě ve své rodné Itálii. Poté pracoval v Dánsku a Praze, kde získával praxi celých 10 let. Mohli jste se s ním setkat v restauracích Aromi, La Finestra in cucina, Aldente, Alchymist či Peperoncino. Nyní jeho kuchařské umění můžete sami okusit v restauraci bistrosteria Bistrosteria v Peci pod Sněžkou.

Co říkají naši zákazníci

Stylový interiér, vynikající italské jídlo a moc milá a profesionální obsluha. Kromě ryb a mořských plodů doporučuji vyzkoušet i snídaně, které stojí za to!
Adelle17
leden 2019
Skvělé Italské jídlo a rychlá výborná obsluha! Nejlepší domácí Tiramisu. Velký výběr italských sýru a salámů... Doporučuji!
hradecak
leden 2019
Restauraci jsme navštívili se ženou. Od začátku do konce bylo vše na jedničku. Velmi přijemná obsluha a skvělé jídlo. Doporučuji navštívit ;)!!
535matesm
leden 2019

Fotografie našich jídel

Rezervujte si u nás stůl

Close Menu